XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)

Spanner SK, k.s.

Operátor robotického zváracieho pracoviska

Nástup ihneď / dohodou
Miesto práce:
Považská Bystrica
Typ pracovného pomeru:
Plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): od 1 200 EUR/mesiac
Mzda zodpovedajúca predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha a korekcia stroja​
• Výmena dielov
• Pravidelná kontrola výrobkov
• Práca s mostovým žeriavom

Skúsenosť s robotickým zváraním je výhodou, no všetko potrebné ťa zaškolíme. Ak budeš šikovný, ponúkame možnosť kariérneho rastu v oblasti programovania zváracích robotov.

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti
​Technická zručnosť
​Precíznosť
​Zodpovednosť
​Samostatnosť​

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Stredoškolské bez maturity
Stredoškolské s maturitou
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Študent vysokej školy
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Strojárstvo

Ostatné znalosti
Žeriavnický preukaz – Základy
Viazačský preukaz – Základy

Počet rokov praxe
2

  • Výkonnostné odmeny podľa pracovného zaradenia
  • Odmeny za zlepšovacie návrhy
  • Podpora osobného rozvoja, vzdelávania a kariérneho rastu
  • Moderné a technologicky vybavené priestory firmy (výroba, sklad, administratíva)
  • Dvojzmenná pracovná doba pre zamestnancov výroby
  • Príspevok na nápoje a občerstvenie z firemných automatov
  • Zdravé raňajky v podobe čerstvého ovocia 1x týždenne
  • V prípade záujmu možnosť zabezpečenia ubytovania v rámci areálu
  • Rôzne formy finančných príspevkov (napr. pri odporučení zamestnanca na voľné pracovné pozície, pri dosiahnutí životného jubilea, pri sobáši a pri narodení dieťaťa, za odpracované roky vo firme)
  • Firemné akcie pre kolegov a ich rodiny (Spanner Fest, Spanner raňajky, Vianočné posedenie, Mikulášske darčeky)
Kontaktujte nás +421 917 671 882
kariera@spanner.sk
Poslať e-mailom
Skopírovať do schránky

Pošlite svoj životopis na e-mail: kariera@spanner.sk alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 917 671 882.

View more
Súhlasím
Nesúhlasím

Za účelom zabezpečenia riadneho fungovania tejto web stránky a zlepšenia poskytovaných služieb,

Viac informácií

Save settings