XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)
  Späť

Novinka v našom portfóliu produktov – Smart dezinfekčný stojan STELA

Vieme, že rovnako Vám ako i nám a aj mnohým našim obchodným partnerom záleží v prvom rade na ochrane zdravia svojich zamestnancov, zákazníkov a udržaní plynulej prevádzky. Náš vývojový tím využil letné obdobie na zdokonaľovanie nášho produktu, dezinfekčnej brány Spanner, a zároveň pripravili ďalšiu NOVINKU – Smart dezinfekčný stojan STELA, ktorý spája informačnú plochu s miestom na dezinfekciu rúk. Viac prezradil pre podnikajte.sk náš CEO, Patrik Lišaník.

 

Dezinfekčný stojan so smart vylepšením pomôže s čistotou aj so zdieľaním informácií

 

Pre viac informácií o tomto produkte kliknite na Smart dezinfekčný stojan STELA alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie na sales@spanner.sk.