XS (<-575)
SM (576->)
MD (768->)
LG (992->)
XL (1200->)

Rozšírenie strojového parku o nový ohraňovací lis

Rozšírili sme náš strojový park o nový ohraňovací lis Trumpf TruBend 5130 X.

Čítať viac   

Práce v interiéri novej montážnej haly

Rozšírili sme naše výrobné priestory o novú montážnu halu s plochou 1 100m2. Momentálne pracujeme na jej dokončení v rámci interiéru.
Čítať viac   

Aký bol rok 2021 pre Spanner SK?

🔝 Rýchly, náročný, plný nových výziev.
👨‍👩‍👧‍👦🤝 Utužovali sme priateľstvá, upevňovali dlhoročné spolupráce a nadväzovali nové.
⚙️🏗🏭💶 Tvorili sme, vyrábali, prerábali, stavali, investovali.
Čítať viac   

Inštalácia nových zváracích zásten a závesov

Nové zváracie zásteny, ktoré sme inštalovali v našej prevádzke, bezpečne oddeľujú priestor pre zváranie a spoľahlivo chránia okolie.

Čítať viac   

Investícia do druhého automatizovaného zváracieho robota

Na základe pozitívnej skúsenosti s automatizovaným zváracím robotickým pracoviskom Valk Welding, zavedeným do výroby v októbri 2020, sme sa v tomto roku rozhodli investovať do ďalšieho zváracieho robota.

Čítať viac   

Investícia do modernizácie skladovania

Výsledkom spolupráce so spoločnosťou KOVAL SYSTEMS, a. s. je Paternoster EK 7002 – Industry, takmer 5 metrov vysoké zariadenie s 24 rotujúcimi policami, ktoré má na mieru prispôsobenú kapacitu, databázový software, príslušenstvo aj samotné farebné vyhotovenie.

Čítať viac   

Veľtrh MSV Brno 2021

Na veľtrhu MSV Brno náš obchodný partner, spoločnosť TFP universal a.s., odprezentoval smart dezinfekčné zariadenia Spanner SK.

Čítať viac   

Veľtrh ELMIA Subcontractor 2021 vo Švédsku

Vďaka spolupráci so Slovak Investment and Trade Development Agency sa mohla naša spoločnosť Spanner SK, k.s. odprezentovať na veľtrhu ELMIA Subcontractor 2021 vo Švédsku, ktorý prebiehal v dňoch 9.11.2021 – 12.11.2021.

Čítať viac   

Smart dezinfekčný stojan Stela v priestoroch futbalového klubu Slovácko

Náš Smart dezinfekčný stojan Stela zvyšuje hygienické štandardy v priestoroch futbalového klubu Slovácko.

 

Čítať viac   

Víťazstvo nášho cyklistického tímu v súťaži Do práce na bicykli

Gratulujeme našim kolegom k víťazstvu 🏆 v počte najazdených kilometrov v súťaži „Do práce na bicykli“. Ocenenie si prevzali počas 3. etapy Medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska, ktorá finišovala práve v Považskej Bystrici 

Čítať viac   

Ako to u nás v Spanner SK vyzerá?

Nahliadnite na priestory Spanner SK v Považskej Bystrici. V tomto roku plánujeme rozšírenie montážnych a skladových priestorov o ďalších 1100 m².

Čítať viac   

Priemyselný park POVAŽSKÉ STROJÁRNE

Špeciálna príloha Považský Obzor PLUS + ponúka svojim čitateľom veľa zaujímavých textov z histórie mesta a samotných Považských strojární, ktoré boli základom pre vznik strojárskeho centra v regióne.

Čítať viac   

Pandémia ako príležitosť: neistota vedie k novým nápadom

Pandémia ovplyvnila životy a prácu asi každého človeka. Náš CEO, Patrik Lišaník pre Podnikajte.sk prezradil, či naozaj platí, že všetko zlé je na niečo dobré a aj v nepriaznivom období sa dá nájsť nová biznisová príležitosť.

Čítať viac   

Spanner SK v Považskobystrických novinkách

O tom, ako sa spoločnosť vyvíjala, čomu sa aktuálne venuje a aké sú jej plány na najbližšie obdobie nám porozprával jej CEO, Patrik Lišaník.

Čítať viac   

Spanner SK v časopise Duševné vlastníctvo

O potrebe inovácií v čase krízy, kedy nie je priestor na zdĺhavé analýzy či vyčkávanie, ako aj o dôležitosti prepájania podnikateľov s vysokými školami sa rozprávala Mgr. Lucia Spišiaková, PhD. MBA, z Úradu priemyselného vlastníctva SR, s našim CEO Patrikom Lišaníkom.

Čítať viac   

Využite možnosť prenájmu Smart dezinfekčného riešenia

Smart dezinfekčný stojan Stela, ktorý spája reklamnú a informačnú plochu s miestom na dezinfekciu rúk, môžete mať k dispozícii aj za výhodných podmienok prenájmu.

Čítať viac   

Dezinfekčná brána – FC Viktoria Plzeň

Naša dezinfekčná brána pomáha so zvyšovaním prevencie pri vstupe do Doosan Arény – FC Viktoria Plzeň

Čítať viac   

Duálne vzdelávanie so Spanner SK

Spoločnosť Spanner SK, k.s. v spolupráci so Strednou odbornou školou strojníckou v Považskej Bystrici, ponúka študentom platenú prax počas štúdia na strednej škole, v systéme duálneho vzdelávania.

Čítať viac   

Spanner SK v dokumente RTVS Pandémia SK

Koncom roka 2020 nás oslovil štáb RTVS so zaujímavou myšlienkou o natočení cyklu dokumentov o tom, ako koronakríza zmenila spoločnosť.

Čítať viac   

Pomoc s manipuláciou pri rolovaní a ohýbaní plechov

Pomoc s manipuláciou pri rolovaní a ohýbaní plechov nám zabezpečí náš nový pomocník značky Lissmac. Aktuálne prebieha proces jeho inštalácie 👍🦾👨‍🔧

Čítať viac